В’їздні ворота

Відкатні воротаРозпашні ворота

Зашивка жалюзі

Останнім часом дуже популярними стають ворота-жалюзі. Заповнення виглядає дуже привабливо, особливо у поєднанні з парканом такого ж стилю. Конструкція воріт з ламельним обшиванням має посилений каркас, спеціальні планки-жалюзі та П-подібну раму. Унікальність конструкції полягає в тому, що ламелі розташовані незвично, а саме під кутом, і клієнт сам може вибрати їх щільність розташування. Завдяки монтажу планок під кутом, вулиця добре проглядається з двору, в той час як ділянка залишається невидимою для сторонніх очей.

Зашивка профнастил

Профільований лист або профнастил – це оцинкований металевий лист. Він має три антикорозійних шари, що забезпечує тривалий термін служби воріт, який вимірюється десятиліттями.

Ворота з профнастилу мають високу міцність завдяки ребрам жорсткості профілю у вигляді хвилі. Цей матеріал відносно легкий, тому ворота не будуть «провисати» з часом. Профнастил має безліч варіантів кольорового забарвлення та варіантів обробки. В’їзні ворота з профнастилу – це відмінний варіант якісних воріт за доступною ціною.

Зашивка ролетний профіль

Враховуючи переваги ролетного профілю, його часто використовують для виготовлення в’їзних воріт. Матеріал являє собою алюмінієвий або оцинкований метал, і пофарбований спеціальною емаллю.

Ворота з ролетного профілю підійдуть для встановлення на будь-якому об’єкті. Мають чудовий вигляд і хороші експлуатаційні характеристики. Такі ворота складуть конкуренцію будь-яким іншим у ціновій політиці.

Конструкція воріт

Відкатні ворота дуже прості за своєю конструкцією. Полотно рухається уздовж огорожі на роликових опорах, відкриваючи та закриваючи проїзд на територію.

 1. Стовп прорізу
 2. Паркан
 3. Полотно
 4. Вловлювач верхній
 5. Вловлювач нижній
 6. Кронштейн кріплення
 7. Опорна рама
 8. Стовп утримуючий з роликами
 9. Стовп додатковий з роликами
 10. Розкіс
 11. Двигун
 12. Засув